Projekt Domu HomeKONCEPT

Jasne kolory powiększają optycznie wnętrza i wprowadzają do nich optymistyczny nastrój. motoryzacja Poznań projektują zarówno architekturę mieszkaniową, domy parterowe, piętrowe, wnętrza a także architekturę usługową. Kreując nowe przestrzenie dbamy każdy detal oraz najwyższy poziom wykonania, starając się by nasze projekty spełniały indywidualne potrzeby naszych Klientów. Przywiązanie do dbałości szczegóły sprawia, że nasze koncepcje są wyjątkowo funkcjonalne, praktyczne oraz spełniają najwyższe standardy. Naszym celem jest spełnianie marzeń Klientów, dlatego przed rozpoczęciem prac przeprowadzamy gruntowny wywiad na temat potrzeb, estetyki i preferencji przyszłych użytkowników. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów oferujemy szeroki zakres usług i najwyższą jakość wykonania. Staramy się, by nasze projekty były nie tylko praktyczne, ale także efektowne, estetyczne i ponadczasowe.
Okres Świąt Bożego Narodzenia to szczególny czas. W domu panuje szczęśliwa aura, pachnie choinką i domowymi wypiekami. Za sprawą wyjątkowych ozdób, wnętrza nabierają nadzwyczajnego charakteru. Z pomocą różnorodnych dodatków i ozdób jest możliwość wykreować w nim czarodziejską aurę. Kolejny odcinek Wyjątkowych Wnętrz to luksusowa willa w Magdalence, do której zaprosiła nas Karolina Ziemnicka z Villa Mia specjalizującej się w sprzedaży domów w Magdalence.
Kuchnia z lat 50. to miejsce niemal futurystycznym charakterze, wyposażone w najnowsze osiągnięcia techniki. W celu odtworzenia takiego looku w domu postaw na ekstremalnie proste meble i szlachetne materiały. Zastąp fikuśne meble prostymi, drewnianymi, a na podłodze połóż laminat lub drewniane deski. Kuchnia ma być prosta, geometryczna i schludna. Dziś w internetowej dżungli natknęłam się na ten śliczny, klimatyczny dom w pobliżu Madrytu. Jego aranżacją zajął się profesjonalny architekt, który dostał dwie główne wytyczne - w domu miało być dużo naturalnego światła i otwarty plan, by rodzina mogła się komunikować i spędzać wspólne czas nawet będąc w różnych strefach domu.
promyk jest idealny, właściwie nie ma się do czego przyczepić, wnętrze przestronne i funkcjonalne, bryła domu prosta co ułatwi szybką i niedrogą budowę. Koszt materiałów budowlanych; w zestawieniu uwzględniono wyłącznie koszt zakupu materiałów budowlanych niezbędnych do budowy domu. Koszt materiałów budowlanych jest utrzymany na średnim poziomie cenowym. Wszystkie podane kwoty są wartościami netto (bez VAT).
- "Niewidoczne" szklane poręcze, dodające schodom lekkości, to także rada naszej projektantki - wylicza gospodyni. - Ale duża wygodna spiżarnia w osobnym pomieszczeniu (rzecz nie do przecenienia!), to już pomysł mojej mamy. Podobnie jak zadaszony taras, na który się uparła. Na szczęście jej posłuchaliśmy. Dzięki temu latem, słońce czy deszcz, można siedzieć na zewnątrz i patrzeć na ogród.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Projekt Domu HomeKONCEPT”

Leave a Reply

Gravatar